מגיעים לגבהים חדשים
בפרייבט אקוויטי בישראל

יוצרים הצלחה באמצעות עבודת צוות הרמונית

אודות פורטיסימו קפיטל

הגישה שלנו להשקעות

פורטיסימו קפיטל היא קרן השקעות פרטית (פרייבט אקוויטי) מובילה בישראל, המשקיעה בעיקר בחברות טכנולוגיה ותעשייה. הגישה הייחודית והפרואקטיבית שלנו להשקעות מעצימה אותנו לחשוב מחוץ לקופסה כדי להשיג את הבלתי אפשרי לכאורה, ולבנות צמיחה עקבית לטווח ארוך.

השם שלנו

פורטיסימו (הנכתב כ “ff”) הוא מונח מוזיקלי המציין צליל חזק ומלא שיש לנגן. אנו שואבים השראה מתזמורות גדולות. כל מוזיקאי מנגן על הכלי הספציפי שלו, ובכל זאת, כאשר כולם מנגנים בסנכרון התוצאה יוצאת דופן. בדומה לעולם המוזיקה, אנו שואפים שכל אחת מהחברות שלנו תופיע כתזמורת עם מנהלים ועובדים מצוינים שעובדים יחד בהרמוניה כדי להשיג תוצאות יוצאות דופן.

עבודת צוות

השותפים שלנו מביאים שפע של ניסיון ופרספקטיבה, מאלו שעבדו יחד למעלה משני עשורים ועד לחברי הצוות החדשים יותר. הצוות המגוון שלנו פועל בצורה מתואמת, וממנף את החוזקות של כל חבר כדי לקבל החלטות מושכלות עבור הקרן שלנו. אנו מאמינים כי כנות, אמון, כבוד, שקיפות ושיתוף פעולה הם מרכיבים חיוניים להצלחה בפורטיסימו כמו גם בחברות הפורטפוליו שלנו.

$2.7B+

הון שגויס ממשקיעים בינלאומיים מובילים

6 קרנות

מנוהלות מאז 2004

60+

חברות פורטפוליו

הקריטריונים שלנו להשקעה

אנו משקיעים בחברות בעלות המאפיינים הבאים:

מציעות מוצרים בעלי חדשנות טכנולוגית עם הישגים עסקיים מוכחים

זרם הכנסות משמעותי ועקבי, עם צפי לצמיחה ובסיס לקוחות מרשים
דרך ברורה לרווחיות
שוק בצמיחה מהירה
פוטנציאל להשיג מובילות שוק
צוות ניהולי מנוסה

מיקוד ההשקעות שלנו

אנו מחפשים אחר הזדמנויות השקעה מיוחדות בחברות בהן נדרשים שינויים למימוש פוטנציאל הצמיחה שלהן. ההשקעה יכולה להתבצע ברכישת כל או חלק ממניות החברה, או בהשקעה לתוך החברה.

השקעות פוטנציאליות יכולות להיות:

  • חברות פרטיות בעלות הכנסות משמעותיות, בסיס לקוחות איתן ומודל עסקי יעיל, הדורשות הון בכדי לאפשר את צמיחתן או לשפר את פעילותן

  • חברות ציבוריות המחפשות הון לאפשר צמיחה משמעותית בכדי להרחיב את הפעילות באמצעות התרחבות אנכית או רוחבית וייתכן אף באמצעות רכישות של טכנולוגיות וחברות משלימות

  • ספין-אוף של חטיבות של חברות ציבוריות או פרטיות גדולות יותר, שיש להן מובילות שוק מוביל בענף שלהן, אך אינן במוקד עסקי הליבה של חברת האם

  • בעלי מניות המבקשים למכור חלקים משמעותיים בחברות מצליחות ובוגרות

ביצועי הקרן

לאורך השנים אנו משיגים תשואות גבוהות למשקיענו בקנה מידה עולמי, ושואפים להמשיך לעשות זאת על ידי שיפור היסודות העסקיים של החברות ובניית צמיחה עקבית לטווח ארוך.

Skip to content